O nás

Baví nás poznávat nové věci. Naše společnost vznikla proto, abychom šířili osvětu v oblasti nanotechnologií a poskytovali zákazníkům produkty, které jim ušetří čas i náklady.

Naše produktové portfolio je založeno především na dlouhodobých zkušenostech odborníků, s nimiž spolupracujeme. Na vývoji produktů se aktivně podílíme a jejich šíři neustále doplňujeme s ohledem na nové potřeby a požadavky našich klientů.

Svou práci se snažíme neustále zdokonalovat. Spolupracujeme s řadou firem, pro které hledáme nová řešení v oblasti technologií i aplikací.

NAŠE ČINNOST

aplikace nanoproduktu

Aplikační služby

Našim klientům poskytujeme komplexní servis v oblasti čištění a ochrany fasád i dalších povrchů.

Vývoj nanoproduktu

Vývoj produktu

Díky neustálému vývoji nanotechnologií, do kterého se aktivně zapojujeme, dokážeme vždy najít to nejlepší řešení.

Obchod s nanoprodukty

Prodej produktů a poradenství

Jako odborní poradci poskytujeme klientům komplexní zákaznickou péči pro dosažení nejlepšího efektu.

REFERENCE

Spolupracujeme s řadou významných klientů a máme za sebou spoustu realizovaných projektů. Mezi naše klienty například patří:

Město Svitavy
Čištění a ošetřování různých povrchů městských budov a městského majetku proti vodě, oleji, biotickým nečistotám, minerálním výkvětům.

Janáčkovo divadlo – Národní divadlo Brno
Ochrana travertinové fasády a aplikace antigrafitti ochrany.

DAKO Brno s.r.o.
Ošetřování betonových výrobků proti vodě, oleji, biotickým nečistotám, minerálním výkvětům. Spolupráce při vývoji a testování nového produktu.

Aquacentrum Pardubice
Čistění a aplikace protiskluzové ochrany.

Kamenoprůmysl Komárek s.r.o.
Čištění a ošetřování minerálních povrchů a kamene.

HOCHTIEF CZ a. s.
Spolupráce a poradenství v oblasti povrchových ochran a aplikačních služeb.

Šefl s.r.o.
Spolupráce a poradenství v oblasti povrchových ochran a aplikačních služeb

VALTR, generální dodavatel staveb, s.r.o.
Čištění betonového plotu a domu od minerálních výkvětů.

NANOTECHNOLOGIE

Nano, to je revoluce. A nanotechnologie patří ke klíčovým technologiím 21. století. S jejich pomocí můžeme vylepšit vše, co dnes dokážeme vyrobit. Především nám však přináší příležitost vytvářet nekonečného množství nových materiálů a zařízení.

Nanotechnologie jsou jedním z nejúžasnějších vynálezů moderního světa. Díky nim vznikají nové látky s neobvyklými vlastnostmi. Nové materiály postupně nahrazují ty, které již neuspokojují požadavky dnešní doby. Nanotechnologie mění řadu zažitých pravidel od samých základů. Jejich využití je dnes dostupné každému.

Jak nanotechnologie fungují?

Nanočástice vytvářejí vrstvu neboli mřížku, která je lidským okem neviditelná, má však neuvěřitelnou pevnost a navíc schopnost odpuzovat vodu, mastnotu, bakterie, mechy a další převážně organické nečistoty. S pomocí nanotechnologie tak dokážeme prodloužit životnost materiálů, radikálně vylepšit stav různých povrchů a zajistit jejich snadnou údržbu. To přináší značnou úsporu nákladů a snižuje ekologickou zátěž v jakékoli oblasti.

nanotechnologie
Bez ošetření se voda, mastnota, bakterie či jiné organické nečistoty dostávají pod povrch materiálů.

nanotechnologie
Nanoochrana proniká do nerovností a vyplní otvory všech velikostí.

nanotechnologie
Zamezuje tak přístupu nečistot, bakterií, plísní a navíc zajišťuje oživení vlastností daného materiálu.

 

Vybírejte si pouze kvalitní a účinné výrobky

Stejnou pečlivost, s jakou zkoumáte složení výrobků při nákupu potravin, věnujte i výběru nanoproduktů. Pokud si přejete, aby výrobek splnil vaše očekávání, vyhněte se produktům na bázi silikonu, akrylu nebo teflonu. Jejich efekt je pouze krátkodobý a celý proces bude nutné často opakovat.