O nás

Naše společnost vznikla s cílem šířit osvětu v oblasti nanotechnologií a poskytovat zákazníkům produkty, které jim ušetří čas i náklady. Naše produktové portfolio je založeno především na dlouhodobých zkušenostech odborníků, s nimiž spolupracujeme. Na vývoji produktů se aktivně podílíme a jejich šíři neustále doplňujeme s ohledem na nové potřeby a požadavky našich klientů. Svou práci se snažíme neustále zdokonalovat. Spolupracujeme s řadou firem, pro které hledáme nová řešení v oblasti technologií i aplikací.

Naše činnost

 

Nanotechnologie

Aplikační služby

Našim klientům poskytujeme komplexní servis v oblasti čištění a ochrany povrchů.

Vývoj

Vývoj produktu

Díky neustálému vývoji nanotechnologie, do kterého se aktivně zapojujeme, dokážeme najít správné řešení a uspokojit tak každou potřebu týkající se čištění a ochrany povrchů.

Lidé

Prodej produktů a poradenství

Dokážeme efektivně propojit vývoj nanotechnologií s obchodními dovednostmi. Zákazníkům jsme blíž – fungujeme jako poradci.

Reference

Spolupracujeme s řadou významných zákazníků a za sebou máme spoustu realizovaných projektů. Mezi naše klienty například patří:

Město Svitavy
Čištění a ošetřování různých povrchů městských budov a městského majetku proti vodě, oleji, biotickým nečistotám, minerálním výkvětům

Janáčkovo divadlo – Národní divadlo Brno
Ochrana travertinové fasády a aplikace antigrafitti ochrany

DAKO Brno s.r.o.
Ošetřování betonových výrobků proti vodě, oleji, biotickým nečistotám, minerálním výkvětům, spolupráce při vývoji a testování nového produktu

Aquacentrum Pardubice
Čistění a aplikace protiskluzové ochrany

Kamenoprůmysl Komárek s.r.o.
Čištění a ošetřování minerálních povrchů a kamene

HOCHTIEF CZ a. s.
Spolupráce a poradenství v oblasti povrchových ochran a aplikačních služeb

Nanotechnologie

Nano je revoluce. Nanotechnologie patří ke klíčovým technologiím 21. století. Můžeme vylepšit úplně všechny naše současné produkty. V nanotechnologiích vidíme příležitost vytvářet nekonečné množství nových materiálů a zařízení.

Jak nanotechnologie fungují?

Nanočástice vytvářejí vrstvu neboli mřížku, která je lidským okem neviditelná, má však neuvěřitelnou pevnost a navíc schopnost odpuzovat vodu, mastnotu, bakterie, mechy a další převážně organické nečistoty. S pomocí nanotechnologie tak dokážeme prodloužit životnost materiálů, radikálně vylepšit stav různých povrchů a zajistit jejich snadnou údržbu. To přináší značnou úsporu nákladů a snižuje ekologickou zátěž v jakékoli oblasti.

Nanotechnologie

Do sebemenších skulinek neošetřených povrchů se dostávají nečistoty a vlhkost, které způsobují korozi.

Nanotechnologie

Nano ochrana proniká do nejjemnějších povrchových trhlin a vytěsňuje z nich vlhkost i nečistoty.

Nanotechnologie

Do trhlin ošetřených nanoochranou nevniká voda ani nečistoty po dobu až 1 roku.

 

Podívejte se, jak naše nano produkty fungují v praxi.